Kontrola dostępu - rejestracja czasu pracy.


Kontrola dostępu i rejestrację czasu pracy można wykonać w oparciu o wiele urządzeń dostępnych na rynku, jednak dobór odpowiednich to najważniejszy etap w projektowaniu takiego systemu.
Działanie takiego systemu polega na rejestracji użytkowników korzystających ze swoich kart, kodów czy też specjalnych breloczków w celu dostania się do pomieszczeń lub po prostu zgłoszenia faktu rozpoczęcia pracy.
Projektując rozbudowany system, można nadać hasłom, kartom itp. uprawnienia, które umożliwią dostęp tylko do wybranych pomieszczeń, co można zrealizować na jednej centrali bez potrzeby montowania wielu urządzeń. Eliminuje to potrzebę noszenia wielu kart, a całość systemu jest kontrolowana z jednego miejsca i rejestrowana w jednym systemie.
Możliwości wykorzystania dobrej klasy urządzenia są ogromne i jedynie od projektanta zależy w jakim stopniu zostaną one wykorzystane.

Istnieje możliwość połączenia kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy razem z systemem alarmowym, co dodatkowo eliminuje koszty oraz znacznie upraszcza wykonanie systemu.

 


[strona główna] [firma] [oferta] [serwis] [alarmy] [programy] [centrale telefoniczne] [urządzenia radiowe] [alarmy bezprzewodowe] [poradnik użytkownika] [ochrona przeciwpożarowa] [kontrola dostępu] [sieci komputerowe] [telewizja przemysłowa]