Centrale telefoniczne.

Firma nasza w swojej ofercie posiada także centrale telefoniczna, które w obecnych czasach nie są już przywilejem biur, ale znajdują zastosowanie w zwykłych mieszkaniach, ze względu na wielofunkcyjność oraz stosunkowo niskie koszty, co do możliwości, jakie oferują.
Specjalizujemy się w produktach firmy slican, jednakże na życzenie klienta ściągamy i montujemy urządzenia dowolnych producentów. Firma slican jest polskim producentem, który został wielokrotnie nagrodzony za jakość swoich produktów, co sprawdza się również w praktyce , gwarantując bezawaryjność a w skrajnych przypadkach serwisy na terenie całej Polski.
Zaletą większości oferowanych central( w tym także najprostszej wersji), jest współpraca z domofonem , co umożliwia rozmowę i otworzenie elektrozamka z poziomu zwykłego telefonu - dowolnego typu , czy to bezprzewodowego, czy tez zwykłego tarczowego.

Centrale w zależności od typu oferują przełączanie rozmów pomiędzy wewnętrznymi numerami, taryfikację, blokowanie poszczególnym numerom wewnętrznym wyjścia na miasto, numery pozamiejskie, audiotele ( 0-700) sieci komórkowe. Centrala umożliwia także automatyczne przełączanie transmisji faksowej po odebraniu sygnału faksu, na specjalnie zaprogramowany numer wewnętrzny.
W naszej ofercie znajdą Państwo centrale telefoniczne zarówno do domu, małego biura, jak i dużych obiektów, jak biurowce, szpitale, hotele.

 


[strona główna] [firma] [oferta] [serwis] [alarmy] [programy] [centrale telefoniczne] [urządzenia radiowe] [alarmy bezprzewodowe] [poradnik użytkownika] [ochrona przeciwpożarowa] [kontrola dostępu] [sieci komputerowe] [telewizja przemysłowa]